KLIMATYZACJA


Pod pojęciem klimatyzacji rozumiemy kształtowanie mikroklimatu pomieszczeń, a w tym nie tylko kształtowanie temperatury, lecz również oczyszczenie powietrza z niekorzystnych substancji i drobin np. alergizujących pyłków i kształtowanie wilgotności powietrza na odpowiednim poziomie; zarówno osuszanie jak i nawilżanie. Zapewnienie właściwej temperatury i wilgotności w pomieszczeniach jest podstawowym warunkiem dobrego samopoczucia przebywających w nich ludzi, i pozwala im na osiągnięcie maksymalnej sprawności fizycznej i intelektualnej, a przez to wyraĽnie zwiększa wydajność i efektywność pracy. Znacznie chętniej odwiedzamy klimatyzowane sklepy i biura, a dla pomieszczeń naszpikowanych nowoczesną elektroniką klimatyzacja staje się w dzisiejszych czasach koniecznością. Stopniowe ocieplanie się klimatu, praca w przeszklonych budynkach powodują, że klimatyzatory stają się nieodłącznymi towarzyszami naszego codziennego życia. Coraz łatwiejsze w obsłudze, ciche, pięknie komponujące się z wystrojem wnętrza dają komfort w pracy i w domu.

Urządzenia do domu  to spektrum rozwiązań umożliwiających regulowanie temperatury w pomieszczeniach. W ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory typu on/off, klimatyzatory inverterowe, klimatyzatory multi-split  czyli szeroką gamę urządzeń umożliwiających schładzanie, jak i dogrzewanie pomieszczeń.

Ogólny zakres naszych usług:

  • szeroka oferta w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych
  • kompleksowe montaże systemów klimatyzacyjnych
  • modernizacje istniejących systemów klimatyzacyjnych
  • udzielanie gwarancji na zainstalowane systemy
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego klimatyzatorów
  • kompetentne doradztwo w zakresie doboru systemu i urządzeń klimatyzacyjnych

Firma  INSTALMAR oferuje Państwu produkty bardzo dobrej jakości, w ujęciu kompleksowym - dobór przez dostawę i montaż aż po bieżący serwis i konserwację. Posiadamy w swojej ofercie produkty z tzw. wysokiej półki, jak również znane i cenione urządzenia średniej klasy. Oferujemy Państwu klimatyzatory wiodących światowych producentów, do montażu których nasi pracownicy zostali przeszkoleni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.