Nasza firma od początku istnienia specjalizuje się w serwisowaniu kotłowni gazowych i olejowych oraz innych urządzeń grzewczych.

Oferujemy Państwu fachowy serwis, prowadzony przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje, wieloletnie doświadczenie oraz uprawnienia wielu renomowanych producentów kotłów. Każda zgłoszona do serwisu awaria usuwana jest w możliwie najkrótszym czasie od momentu zgłoszenia. Pierwszeństwo usuwania awarii w przypadku wielu zgłoszeń mają nasi klienci, u których byliśmy wykonawcami danej inwestycji. Firma posiada większość niezbędnych części zamiennych do kotłów, palników oraz automatyki.

W zakres prac serwisu wchodzi m.in.:

  • bieżąca obsługa kotłowni w sezonie grzewczym,
  • całoroczna obsługa kotłowni pracujących na potrzeby przygotowania c.w.u.,
  • regularne przeglądy urządzeń zainstalowanych w kotłowni,
  • uruchamianie zainstalowanych urządzeń grzwczych,
  • regulacja urządzeń.


Określony zakres działań pozwolił nam na zdobycie cennego doświadczenia, które umożliwia szybką i trafną diagnozę nieprawidłowości w pracy urządzeń oraz ich eliminację. Dzięki umiejętności naprawy urządzeń aż do poziomu drobnych podzespołów elektronicznych, często jesteśmy w stanie uchronić Klienta przed kosztami zakupu drogich części zamiennych lub wymianą urządzenia na nowe. Efektem tak wąskiej specjalizacji jest wysoki poziom usług i profesjonalna obsługa klienta.